» » Ворог продовжує ведення підступно-бойових дій, зокрема, на Херсонщині та Миколаївщині

Ворог продовжує ведення підступно-бойових дій, зокрема, на Херсонщині та Миколаївщині


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: опівдні 13 травня виглядає наступним чином:

«Реактивними системами залпового вогню «Ураган» щільно вкрито нічну Миколаївщину. Спорткомплекс, лікарня, школа, дитячий садок, приватні подвір’я та офісні будівлі, промислове підприємство, - всі ці об’єкти не мають жодного стосунку до військової інфраструктури, але пошкоджені, а подекуди й зруйновано. Постраждалих серед цивільного населення нема.

Не маючи шансу на просування та активізацію наступальних дії, рашисти переказують рідним в телефонних розмовах легенди про Чорнобаївське «чистилище», куди самі вже бояться заїжджати.

Підтримуючи легенду, наші ракетно-артилерійські підрозділи тільки за цю ніч вразили ворожі позиції 25 разів. Втрати ворога уточнюються.

На Одещині ситуація стабільна і контрольована. Склад корабельного угруповання рашистів у Чорному морі суттєво не змінюється. Продовжує нести загрозу ракетних ударів. Ворожа активність навколо Зміїного ретельно відстежується.

У Придністров’ї ворожі сили продовжують просувати провокації: зафіксовано спробу підпалити військкомат в Тирасполі та фейкова атака на нафтобазу. Розхитування ситуації має стати підґрунтям звинувачення України у зазіханні на територію невизнаної республіки.

Але впорядкована діяльність та система оборони прикордонних районів з українського боку свідчить про безглуздість подібних звинувачень.
Контрдиверсійні заходи в регіоні системні та успішні, надійну охорону державного кордону забезпечено.

Не піддавайтесь хибному інформаційному впливу, вчасно і правильно реагуйте на сигнали тривог, не наражайте себе на небезпеку, відвідуючи заборонені місця і об’єкти.

Тримаймо стрій! Все буде Україна!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Витовского района. Наш E-mail: vt@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!